Nagyon sok kérdést, gondolatot kapok a Vágymágusok 2. része, A két herceg kapcsán. Főleg a könyv vége okoz erős érzéseket :)
Felmerült, hogy tartsak spoileres kibeszélőt, vagyis olyan élő adást, ahol nem kell figyelnünk azokra, akik még nem olvasták a sorozatot, hanem szabadon lehet gondolkozni, asszociálni, bármit kérdezni, vagy épp a szereplőket jó alaposan kibeszélni. Ilyesmit még sosem tartottam, de hát kalandra fel, mindenből van egy első alkalom.
Egy exkluzív adás lesz az On Sai szupertitkos vinyó csoportban január 30-án, szombaton 17 órakor. Simán csak leülök a gép elé a teámmal és várom a kérdéseket :)
Szeretettel várok mindenkit!
A csoporthoz itt lehet csatlakozni.

