A következő címkéjű bejegyzések mutatása: videó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: videó. Összes bejegyzés megjelenítése

2021. január 4., hétfő

A két herceg spoileres kibeszélője


Nagyon sok kérdést, gondolatot kapok a Vágymágusok 2. része, A két herceg kapcsán. Főleg a könyv vége okoz erős érzéseket :) 

Felmerült, hogy tartsak spoileres kibeszélőt, vagyis olyan élő adást, ahol nem kell figyelnünk azokra, akik még nem olvasták a sorozatot, hanem szabadon lehet gondolkozni, asszociálni, bármit kérdezni, vagy épp a szereplőket jó alaposan kibeszélni. Ilyesmit még sosem tartottam, de hát kalandra fel, mindenből van egy első alkalom. 

Egy exkluzív adás lesz az On Sai szupertitkos vinyó csoportban január 30-án, szombaton 17 órakor. Simán csak leülök a gép elé a teámmal és várom a kérdéseket :)

Szeretettel várok mindenkit!

A csoporthoz itt lehet csatlakozni. 

 

2020. december 21., hétfő

Videó - A két herceg online könyvbemutatója

 A 2020 az online adások éve, aminek megvan az előnye, például kétórás csevegésekkor sem dobják ki a teremből az embert :)

Köszönöm a sokféle kérdést, gondolatot, amit hoztatok. Sajnálom, hogy csúszott a könyv, és így még csak páran tudtátok olvasni, de remélem, karácsonyra mindenkinek odaér, és nagy öröm lesz a fa alatt :)

Aki nem látta a beszélgetést, és kíváncsi rá, itt meg tudja nézni.


2020. április 22., szerda

Élő bejelentkezés szombaton

Itt a tavasz, itt a könyvfesztivál, amit ezrek vártak. Sajnos, a mostani helyzetben élő író-olvasó találkozásra nincs lehetőség, de azért a háttérben zajlik az élet :)

Szombaton reggel egy izgalmas játék veszi kezdetét az On Sai Facebbok falon, méghozzá Chester Intergalaktikus Sakkjátszmája. 
A Calderon és a Szivárgó sötétség sorozat mellékszereplői párharcot vívnak, hogy kiről szülessen a végén novella. Hm, vajon egy helyes szőke szamuráj nyer? Vagy épp Don köpenye? Ki tudja?
Minden nap reggel nyolckor kikerül egy páros, és éjfélig szavazhattok, hogy ki jusson tovább. A Galaktikus Fanklub vezeti a játékot, szeretettel várunk rá mindenkit :) 

Április 25-én, szombaton 15 órakor az On Sai Facebook falon élő bejelentkezést tartok a Virtuális Könyvfesztivál keretében.
Lehet előre is küldeni kérdéseket, és persze szeretettel várom élőben is. Szó esik majd arról, hogy állok a Vágymágusok folytatásával, milyen karanténban az élet, és minden másról, amit kérdeztek. Miután még sosem élőztem, így ígérem, rendkívül béna leszek, úgyhogy jól fogunk szórakozni :D

Május 1-ig még küldhettek a Vágymágus fanfic pályázatra írásokat. Nagyon izgalmas, hogyan látjátok a történetet. Szeretettel várom a novellákat :)

Mostanság két interjú készült velem, az egyik egy általános írói körkép az Álmok útján blogon.
A másik kifejezetten karanténos életképként a Young Adult Könyvklubban.

Az On Sai kötetek a Virtuális Könyvfesztivál alatt 27% kedvezménnyel kaphatók a kiadónál.

Vidám tavaszt és sok jó olvasnivalót mindenkinek :)



 

2015. július 19., vasárnap

A young adult irodalom és a lélektan - videó

Voltam a Mondoconon, és tartottam egy 30 perces előadást a YA irodalom kapcsán is. 
Nagyon jó volt a rendezvény, lenyűgöző a több ezer jelmezes fiatal, az ezernyi amine, ami megelevenedett. :)
Az írós workshop jól sikerült, és közben a Kultúr sátorba átnéztem egy előadás erejéig. Szerencsére jó a mikrofon, így lehet hallani a felvételt. Élőben a mögöttünk lévő színpadot jobban hallottam, mint a saját hangomat, és nagyon zavart előadás közben, de azt hiszem, látszik is az ööö hangokon, bocs érte. :) De azért jó kaland volt, élveztem.
Remélem, érdekes a hangfelvétel, a YA irodalmon keresztül korunk nemi szerepétől kezdve az öncsonkításig minden van benne... :)