A következő címkéjű bejegyzések mutatása: író-olvasó találkozó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: író-olvasó találkozó. Összes bejegyzés megjelenítése

2019. május 25., szombat

Író-olvasó találkozó Pakson

Szeretettel várok mindenkit a Csengey Dénes Kulturális Központ Könyvtárába, ahol Körmöczi-Lakatos Andrea kérdezget majd az  írásról, a megjelent regényekről és a szerkesztői létről.

Időpont: 2019. június 6., csütörtök 17 óra
Helyszín: Gagarin utca 2., Paks, 7030

Facebook esemény itt.


2019. március 19., kedd

Randizhatok egy íróval? Közönségtalálkozó Egerben

A Bródy Sándor Könyvtárban (Eger, Kossuth L. utca 16.) leszek április 3-án, szerdán író-olvasó találkozón. 16.30-tól beszélgetés, utána dedikálás.
Szeretettel várok mindenkit! :)



2018. december 21., péntek

Élménybeszámoló: A paksi könyvtár és a Csillagszóró KönyvKarácsony :)

Izgalmas hétvége áll mögöttem. :)
Szombat délelőtt Pákolitz István Könyvtárban pályaorientációs alkalmat tartottam. Ezt még kora ősszel egyeztettük, és aztán ki is ment a fejemből a karácsonyi hajtásban. 
Kicsit korábban odaértem, és így volt egy kis idő leülni a könyvtár vezetőjével pár szóra. Mindig kíváncsi vagyok, hogy alakulnak az olvasói létszámok, milyen helyi körök működnek, milyen távlati tervek körvonalazódnak. 
Nagy öröm volt látni, hogy kialakítottak a fiataloknak egy sarkot, ahol kicsit be tudnak kuckózni. (Hahó, paksi kamaszok, hajrá, nézzetek be :)) Hamarosan megjött az osztály is, főleg 16 évesek.

2018. október 6., szombat

Élménybeszámoló: Olvasás éjszakája


Pest az Alexandra Pódiumról az Olvasás éjszakáján
Múlt hét szombaton volt az Olvasás éjszakája, egy izgalmas rendezvény, amikor az országban számos könyvesbolt éjjel is nyitva van és különböző programokat szervez.

Már megfigyeltem, minden rendezvény előtt valami jó kis káosz van otthon. Most pénteken leálltak a vonatok, így az egyik gyerek nem jutott be a Kutatók éjszakájára, a másik nem jutott haza Pestről (végül hazagyalogolt, röpke négy óra késéssel). Harmadik haza sem jött, Pesten aludt, mint később kiderült egy vas nélkül, így innen is köszönet Erikának, az írónknak, aki reggel nem hagyta éhen halni :D
Szóval igen pihenten és felhőtlen arccal érkeztem az Alexandra Pódium kávézójába egy órával korábban. :)

2018. szeptember 24., hétfő

Éjszaka a könyvtárban

Október 5-én, pénteken izgalmas esti programmal vár minden fiatalt a gödöllői könyvtár. Számos jópofa dolog közepette 19 órakor író-olvasó találkozó lesz, Róbert Katával arról kérdezgetnek minket, mi lapul az íróasztalunkon :)
Teljes program itt, érdemes böngészni:
https://www.facebook.com/events/496935524106289/